pracownik

Upadłość konsumencka Warszawa

Mieszkasz w stolicy i zmagasz się z problemem dużego zadłużenia? Upadłość konsumencka w Warszawie stanowi w takim razie szansę na uporanie się z tymi trudnościami. Dzięki niej możesz wreszcie uwolnić się od długów i zacząć nowe, spokojne życie.

Odpowiednie poprowadzenie postępowania o upadłość konsumenta w Warszawie gwarantuje nasza kancelaria prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Nasi specjaliści mają praktyczną wiedzę i doświadczenie, które pozwolą na realizację założonego celu. Skontaktuj się z nami i opowiedz, jak możemy Ci pomóc.

Upadłość konsumencka w Warszawie – upragniony koniec problemów z zadłużeniem

Kiedy wpadnie się w spiralę długów, bardzo trudno jest się z niej wydostać. Najlepszą opcja w takim wypadku może okazać się prowadzone przez nas postępowania o upadłości konsumenckie w Warszawie. Pozytywne dla dłużnika orzeczenie powoduje zawieszenie każdego z toczących się postępowań egzekucyjnych, a z czasem prowadzi do ich umorzenia. W tej sytuacji wierzyciele kontaktują się jedynie z syndykiem, a Ty możesz wreszcie odetchnąć pełną piersią bez czekania w napięciu na kolejną wizytę windykatora.

Czy każda zadłużona osoba może zdecydować się na upadłość konsumencką w Warszawie? Jest to opcja dostępna wyłącznie dla rolników oraz osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Dodatkowo muszą one spełnić inne wymagania – o upadłość konsumencką nie może starać się m.in. osoba, która:

  • w ciągu ostatnich 10 lat składała już wniosek o upadłość, a część lub całość jej zobowiązań została umorzona,
  • w analogicznym, dziesięcioletnim okresie działała na niekorzyść wierzyciela w celu uniknięcia spłaty długów,
  • nie jest niewypłacalna – oznacza to, że jej zadłużenie trwa mniej niż trzy miesiące,
  • jest akcjonariuszem lub komandytariuszem odpowiadającym również za długi spółki.

Nasza kancelaria prawna pomoże Ci w tym, aby Twój cel, jakim jest upadłość konsumencka w Warszawie, został osiągnięty. Oprócz tego działamy na innych obszarach takich jak upadłość spółki czy restrukturyzacja firm. Skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia.

Organem postępowania upadłościowego powoływanym przez sąd w postanowieniu o ogłoszeniu upadłości jest syndyk. Kto to jest
Czytaj więcej

Posiadasz zobowiązanie finansowe wobec banku i zastanawiasz się, jak prezentuje się temat: upadłość konsumencka a kredyt?
Czytaj więcej

Jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się jak terminy upadłość konsumencka, a działalność gospodarcza, są ze sobą
Czytaj więcej

Upadłość konsumencka a alimenty to zagadnienie, które budzi duże zainteresowanie zarówno wśród tzw. dłużników alimentacyjnych,
Czytaj więcej