Kto może ogłosić upadłość konsumencką?

Nie wiesz, kto może zgłosić upadłość konsumencką? Masz coraz większe zadłużenie i zastanawiasz się, czy możesz skorzystać z tego rozwiązania? Zgłoś się do nas — kancelaria prawa restrukturyzacyjnego, którą prowadzimy — Ci pomoże. Zaufaj profesjonalistom z doświadczeniem i zapomnij o ciążących na Tobie zobowiązaniach. Zacznij nowe życie bez długów i zmartwień.

Kto i kiedy może zgłosić upadłość?

Zastanawiasz się kiedy można zgłosić upadłość konsumencką? Jeżeli nie wiesz, jakie czynniki muszą być spełnione, to służymy pomocą. Zadzwoń do nas i skorzystaj z darmowej porady. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Gwarantujemy, że odpowiemy na każde zadane przez Ciebie pytanie i sprawimy, że wszystkie wątpliwości staną się jasne. Dowiesz się, że będąc osobą fizyczną, upadłość konsumencka jest dla Ciebie oraz że możesz ją zgłosić, jeżeli jesteś osobą niewypłacalną. Czyli nie wywiązujesz się ze zobowiązań co najmniej przez 3 miesiące. Przedstawimy też plan, z którego dowiesz się, jak ogłosić upadłość krok po kroku. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól sobie pomóc.

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Nie wiesz, jak zabrać się za ogłoszenie upadłości konsumenckiej? Jeżeli chcesz pozbyć się długów, ale nie rozumiesz postępowań sądowych i nie wiesz jaki wniosek złożyć i gdzie, to skontaktuj się z nami. Pracują z nami specjaliści — adwokaci i syndykowie —  którzy mają licencję Ministerstwa Sprawiedliwości. Dzięki swojemu doświadczeniu pomogli już wielu ludziom w podobnej sytuacji. Pomogą Ci wypełnić wniosek, zebrać odpowiednie dokumenty oraz dotrzymać terminów. Będą dla Ciebie wsparciem na każdym etapie postępowania. Dzięki temu będziesz wiedzieć, że nie jesteś sam/a.

Nie wiesz, ile kosztuje upadłość konsumencka? Boisz się, że nie będzie Cię stać na naszą pomoc? Doskonale wiemy, w jakiej sytuacji jesteś i to rozumiemy. Dlatego też proponujemy wygodną płatność w ratach. Dla nas najważniejsze jest pozbyć się Twoich zadłużeń. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami!

Organem postępowania upadłościowego powoływanym przez sąd w postanowieniu o ogłoszeniu upadłości jest syndyk. Kto to jest
Czytaj więcej

Posiadasz zobowiązanie finansowe wobec banku i zastanawiasz się, jak prezentuje się temat: upadłość konsumencka a kredyt?
Czytaj więcej

Jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się jak terminy upadłość konsumencka, a działalność gospodarcza, są ze sobą
Czytaj więcej

Upadłość konsumencka a alimenty to zagadnienie, które budzi duże zainteresowanie zarówno wśród tzw. dłużników alimentacyjnych,
Czytaj więcej

pracownik

Kto może ogłosić Upadłość Konsumencką?

Kto może ogłosić Upadłość Konsumencką???

👉Osoba fizyczna, która na dzień składania wniosku nie prowadzi działalności gospodarczej. 

Prowadzenie działalności gospodarczej przed złożeniem wniosku nie stanowi przeszkody.

👉Osoba, która posiada co najmniej jednego wierzyciela.

👉Osoba, która utraciła zdolność regulowania swoich zobowiązań (a więc stała się niewypłacalna).

👉Osoba składająca wniosek nie musi posiadać majątku, jego brak nie stanowi przeszkody w ogłoszeniu upadłości.

Ogłoszenie upadłości to dopiero początek drogi do oddłużenia. Decyzja o tym, na jakich zasadach dojdzie do umorzenia zobowiązań jest podejmowana na samym końcu postępowania upadłościowego. W kolejnych wpisach postaramy się przedstawić krok po kroku przebieg całego procesu. 

Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniem upadłości skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc. 

Konsultacja odbywa się z licencjonowanym doradcą restrukturyzacyjnym ⚖i jest bezpłatna.🤝

📧Napisz do nas e-mail: kontakt@koniecdlugow.pl 

☎️Zadzwoń: 537-365-500

lub wyślij wiadomość klikając przycisk poniżej👇

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *