Modern trader

Upadłość konsumencka Łódź

Upadłość konsumencka to ogromna szansa dla mieszkańców Łodzi na uwolnienie się ze spirali długów. Zadaniem tej procedury jest stworzenie osobom z dużym zadłużeniem drogi do wyjścia z kryzysu wywołanego brakiem możliwości spłaty zobowiązań.

Jeżeli czujesz, że upadłość konsumencka jest rozwiązaniem stworzonym dla Ciebie, to z pomocą przychodzi Ci nasza kancelaria prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego z Łodzi. Dzięki nam zaczniesz życie na nowo, z czystą kartą, bez obaw o stale rosnący dług. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc.

Upadłość konsumencka w Łodzi – Twoja szansa na nowy początek

Szukasz skutecznego sposobu na koniec długów? W takim razie rozważ upadłość konsumencką w Łodzi. W momencie, gdy zostanie ona ogłoszona, dochodzi do zawieszenia wszelkich postępowań egzekucyjnych. Kolejnym etapem jest ich umorzenie – oznacza to koniec kontaktu z windykatorami i upragniony spokój.

Pewnie zastanawiasz się, kto ma prawo zdecydować się na upadłość konsumencką w Łodzi i innych miastach. Jest to możliwe tylko w przypadku rolników, a także osób fizycznych, które nie mają swojej działalności gospodarczej. Nie jest to jednak jedyna zasada – o upadłość konsumencką nie mogą starać się osoby, które:

  • nie są niewypłacalne, czyli posiadające zadłużenie trwające krócej niż 3 miesiące,
  • w okresie ostatnich 10 lat składały wniosek o upadłość i uzyskały jej ogłoszenie skutkujące umorzeniem części lub całości zobowiązań,
  • w ciągu ostatnich 10 lat działały na niekorzyść wierzyciela i unikały spłaty długów,
  • są akcjonariuszami lub komandytariuszami odpowiadającymi również za zobowiązania spółki.

Upadłość konsumencka to narzędzie, dzięki któremu zaczniesz funkcjonować bez długów. Z pomocą naszego wykwalifikowanego prawnika z Łodzi osiągnięcie tego celu jest na wyciągnięcie ręki.

Nasza kancelaria prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego pomaga również w innych obszarach takich jak upadłość spółki lub restrukturyzacja firm. Zapraszamy do kontaktu.

Organem postępowania upadłościowego powoływanym przez sąd w postanowieniu o ogłoszeniu upadłości jest syndyk. Kto to jest
Czytaj więcej

Posiadasz zobowiązanie finansowe wobec banku i zastanawiasz się, jak prezentuje się temat: upadłość konsumencka a kredyt?
Czytaj więcej

Jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się jak terminy upadłość konsumencka, a działalność gospodarcza, są ze sobą
Czytaj więcej

Upadłość konsumencka a alimenty to zagadnienie, które budzi duże zainteresowanie zarówno wśród tzw. dłużników alimentacyjnych,
Czytaj więcej