Koniec Długów » Restrukturyzacja

restrukturyzacja firm

Restrukturyzacja to szansa dla firm oraz gospodarstw rolnych, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, na uratowanie ich przed upadłością. W jej ramach prowadzi się postępowanie restrukturyzacyjne wprowadzające pewne rozwiązania pozwalające „złapać oddech” i mające na celu powrót danej działalności na właściwe tory. Nasza kancelaria prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oferuje profesjonalne usługi z zakresu doradztwa restrukturyzacyjnego w Warszawie i innych miastach. Wsparcie naszych doświadczonych, wykwalifikowanych prawników pomoże Twojej firmie wydostać się z problemów finansowych i utrzymać się na rynku.

Jeśli szukasz sprawdzonej kancelarii, której specjalnością jest fachowo przeprowadzana restrukturyzacja w Warszawie, Łodzi lub innej miejscowości, to zgłoś się do nas!

Zdecyduj się na restrukturyzację i uchroń swoją działalność przed upadłością

Prowadzone przez nas postępowania restrukturyzacyjne niosą za sobą dla przedsiębiorców z Warszawy wiele korzyści. Prawo restrukturyzacyjne, w którym profesjonalizuje się nasza kancelaria, zapewnia m.in. to, że:

Co szczególnie istotne z perspektywy zadłużonego przedsiębiorcy, banki i inne instytucje finansowe (np. leasingi) nie mogą wypowiadać umów. Zakaz ten dotyczy także umowy najmu i dzierżawy.

Przeprowadzenie postępowania restrukturyzacyjnego ma na celu złożenie propozycji układowych, które zakładają modyfikację istniejących zobowiązań i dopasowanie ich warunków do aktualnej sytuacji ekonomicznej dłużnika. Na czym mogą polegać te propozycje? Wśród nich mogą pojawić się m.in. 

Warto podkreślić, że restrukturyzacja firm dopuszcza łączenie wszystkich wskazanych przykładów propozycji, a także przedstawienie własnych rozwiązań.

Profesjonalna pomoc z zakresu restrukturyzacji i upadłości

W naszej kancelarii zajmujemy się przygotowaniem i przeprowadzeniem restrukturyzacji przedsiębiorstw w Warszawie. Posiadamy licencję Ministerstwa Sprawiedliwości, co oznacza, że Twoją sprawą zajmie się doradca restrukturyzacyjny z prawdziwego zdarzenia. Udzielamy kompleksowego wsparcia – analizujemy sytuację finansową, sporządzamy odpowiedni wniosek o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego i pomagamy je później skutecznie przeprowadzić.

Z naszych usług możesz skorzystać także, jeśli interesuje Cię:

Skontaktuj się z nami i popraw swoją sytuację finansową.

W ramach propozycji układowych można łączyć wszystkie wskazane przykłady, a także przedstawiać własne rozwiązania.

Syndyk a komornik – czym różnią się te dwa podmioty od siebie? W dzisiejszym wpisie
Czytaj więcej

Zgłoszenie wierzytelności po terminie w postępowaniu upadłościowym może być problemem dla wielu wierzycieli. Warto zrozumieć,
Czytaj więcej

Jak zachować mieszkanie przy upadłości? Upadłość konsumencka jest procesem prawnym, który umożliwia dłużnikom uniknięcie dalszego
Czytaj więcej

Ogłoszenie upadłości to trudna i bolesna sytuacja, z którą mierzy się wiele firm. Przyczyny upadłości przedsiębiorstw są
Czytaj więcej

Zwierzchowski i Partnerzy Upadłości Restrukturyzacje sp. z o.o.
kontakt@koniecdlugow.pl
537-365-500

Warszawa

ul. Hoża 86,

00-682 Warszawa

Łódź

ul. Gabriela Narutowicza 40/1

90-135 Łódź

Skontaktuj się z nami!