upadłośc konsumencka

Restrukturyzacja Warszawa

Stołeczne firmy, które borykają się z dużymi problemami z wypłacalnością, powinny skorzystać z opcji, jaką jest fachowa restrukturyzacja w Warszawie. Czemu służy ta procedura? Jej zadaniem jest zapobiegnięcie upadłości firmy i wprowadzenie zmian umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie na rynku. Nasza kancelaria prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego zapewnia profesjonalne usługi z zakresu restrukturyzacji przedsiębiorstw w Warszawie. Z naszą pomocą Twoja firma zacznie działać na nowych zasadach, które uchronią ją przed powstaniem kolejnych zadłużeń. Zwróć się do nas i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Restrukturyzacja w Warszawie – pozwól swojej firmie wrócić na dobre tory

Decyzja o złożeniu wniosku o postępowanie restrukturyzacyjne jest zwykle zbawienna w skutkach dla przedsiębiorstwa. Wynika to z możliwości, jakie daje takim podmiotom prawo restrukturyzacyjne. W czasie trwania omawianej procedury:

  • dochodzi do wstrzymania postępowań komorniczych oraz zwolnienia zajętego majątku z egzekucji,
  • nie można wszczynać nowych postępowań egzekucyjnych,
  • strona zadłużona nie może spłacać długów powstałych przed rozpoczęciem restrukturyzacji,
  • banki oraz inne instytucje finansowe tracą możliwość wypowiadania umów.

W ramach restrukturyzacji firm w Warszawie składane są tzw. propozycje układowe. Ich celem jest zmiana ustaleń poszczególnych zobowiązań w taki sposób, aby dłużnik miał możliwość spłaty swoich długów.

Nieocenione wsparcie kancelarii prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego

Dlaczego warto powierzyć nam poprowadzenie postępowania restrukturyzacyjnego w Warszawie? Przede wszystkim posiadamy licencję Ministerstwa Sprawiedliwości – jest to gwarancja, że Twoją sprawą zajmie się kompetentny doradca restrukturyzacyjny. Restrukturyzacja firm w naszym wykonaniu wiąże się z udzieleniem kompleksowej pomocy obejmującej m.in. analizę sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, przygotowanie wniosku o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego, a także późniejsze poprowadzenie tej sprawy.

Specjalizujemy się nie tylko w doradztwie restrukturyzacyjnym w Warszawie, ale przedmiotami naszej działalności są również upadłość konsumencka, a także upadłość spółki. Skontaktuj się z nami i wyprowadź siebie lub swoją firmę na finansową prostą.

Organem postępowania upadłościowego powoływanym przez sąd w postanowieniu o ogłoszeniu upadłości jest syndyk. Kto to jest
Czytaj więcej

Posiadasz zobowiązanie finansowe wobec banku i zastanawiasz się, jak prezentuje się temat: upadłość konsumencka a kredyt?
Czytaj więcej

Jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się jak terminy upadłość konsumencka, a działalność gospodarcza, są ze sobą
Czytaj więcej

Upadłość konsumencka a alimenty to zagadnienie, które budzi duże zainteresowanie zarówno wśród tzw. dłużników alimentacyjnych,
Czytaj więcej