Restrukturyzacja Łódź

Koniec Długów » Restrukturyzacja Łódź

Restrukturyzacja w Łodzi to szansa na lepsze jutro dla tamtejszych przedsiębiorstw pogrążonych w kryzysie finansowym. Jej sednem jest uratowanie firmy przed upadłością i wprowadzenie rozwiązań, które pomogą jej wrócić na właściwe tory. Jako kancelaria prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego zapewniamy fachowe usługi z obszaru doradztwa restrukturyzacyjnego w Łodzi. Dzięki naszej pomocy Twoja firma uwolni się od długów i stanie na nogi. Zapraszamy do kontaktu.

Restrukturyzacja firm w Łodzi – ostatnia szansa na uniknięcie upadłości

Przedsiębiorcy decydujący się na złożenie wniosku o postępowanie restrukturyzacyjne mogą zapewnić sobie liczne profity. Zgodnie z prawem restrukturyzacyjnym, w trakcie tej procedury m.in.:

  • wstrzymane zostają postępowania komornicze,
  • zajęty majątek zostaje zwolniony z egzekucji,
  • banki i inne instytucje finansowe nie mają możliwości wypowiadania umów,
  • nie można rozpoczynać nowych postępowań egzekucyjnych,
  • dłużnik ma zakaz spłaty zobowiązań powstałych przed otwarciem postępowania restrukturyzacyjnego.

Co więcej, w przypadku postępowań układowych i sanacyjnych, osoba zadłużona odzyskuje wyegzekwowane kwoty, których dotychczas nie przekazano wierzycielom.

Restrukturyzacja firm w Łodzi prowadzi do złożenia propozycji układowych, w ramach których podjęte zobowiązania ulegają modyfikacji w takim stopniu, aby odpowiadały aktualnym możliwościom ekonomicznym strony zadłużonej.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnej kancelarii prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu restrukturyzacji przedsiębiorstw w Warszawie. Posiadamy licencję Ministerstwa Sprawiedliwości, co oznacza, że wsparcia udzieli Ci wykwalifikowany doradca restrukturyzacyjny. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz kompleksowe wsparcie, w ramach którego przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, przygotujemy wniosek o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego, a następnie zajmiemy się jego przeprowadzeniem.

Poza restrukturyzacją firm w Łodzi obszarami naszej działalności są upadłość konsumencka oraz upadłość spółki. Zwróć się do nas o pomoc i uwolnij się od zadłużenia.

Syndyk a komornik – czym różnią się te dwa podmioty od siebie? W dzisiejszym wpisie
Czytaj więcej

Zgłoszenie wierzytelności po terminie w postępowaniu upadłościowym może być problemem dla wielu wierzycieli. Warto zrozumieć,
Czytaj więcej

Jak zachować mieszkanie przy upadłości? Upadłość konsumencka jest procesem prawnym, który umożliwia dłużnikom uniknięcie dalszego
Czytaj więcej

Ogłoszenie upadłości to trudna i bolesna sytuacja, z którą mierzy się wiele firm. Przyczyny upadłości przedsiębiorstw są
Czytaj więcej

Zwierzchowski i Partnerzy Upadłości Restrukturyzacje sp. z o.o.
kontakt@koniecdlugow.pl
537-365-500

Warszawa

ul. Hoża 86,

00-682 Warszawa

Łódź

ul. Gabriela Narutowicza 40/1

90-135 Łódź

Skontaktuj się z nami!